Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розміщення виробництва по сусідству із жилим приміщенням

1
16:18, 20.01.2013
Розміщення виробництва по сусідству із жилим приміщенням
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Дорого дня.
Допоможіть вирішити спір із сусідом.
Спір виник навколо адміністративного будинку. Мені перейшла у власність частина адміністративного будинку. Перед оформленням купівлі-продажу було змінено призначення моєї частини будіввлі і переведено в житловий фонд. Тобто я купівляв як житлове приміщення. Усі документи на право власності у мене є.
На даний момент я роблю ремонт і планую там жити.
Друга частина будівлі ( великий гараж 6х12м ) по моїм даним призначення його не мінялось. На даний момент власник другої половини здає в оренду підприємцю під виробничі потреби - виробництво гробів і іншої ритуальної атрибутики а також підприємець тримає власний автомобіль. На скільки мені відомо ця оренда носить лише усний договірний характер, ніяких договорів аренди не було. Більше того цей підприємець ніякого дозволу на виробництво не має. Все виробництво підпільне.
Зараз теперішній власник приміщення вирішив продати орендарю цей гараж під наступне розміщення виробництва гробів.
Получається що в мене за стітою будинку, де я буду жити буде тепер виробничий цех.
Чи можу я заборонити розміщення виробництва в себе за стіною? Згідно яких норм? Чи дозволяють пожежні і санітарні норми розміщати виробництво в мене за стіною. Чи може власник приміщення змінити призначення будівлі на виробниче: майстерню, цех, і тп.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:37, 20.01.2013
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація вимагає уважного розгляду з точки зору норм українського законодавства, яке регулює питання використання нерухомості, оренди, а також дотримання санітарних і пожежних норм.

1. **Зміна цільового призначення приміщення:** Відповідно до ст. 319 Цивільного кодексу України, власник майна має право використовувати його на власний розсуд, але при цьому він зобов'язаний дотримуватися вимог закону та прав інших осіб. Зміна цільового призначення приміщення (з адміністративного на житлове або виробниче) вимагає внесення відповідних змін до державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що регулюється Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

2. **Законність розміщення виробництва:** Відповідно до Закону України "Про основи містобудування", розміщення виробництва в житлових будинках заборонено, якщо це може призвести до порушення прав мешканців або не відповідає санітарно-гігієнічним і протипожежним нормам.

3. **Санітарні та протипожежні норми:** Згідно з Державними санітарними нормами і правилами, виробничі приміщення повинні відповідати певним вимогам щодо розташування, звукоізоляції, вентиляції тощо. Також, Державні будівельні норми (ДБН) передбачають обов'язкове дотримання протипожежних вимог.

4. **Оренда без договору:** Якщо оренда приміщення здійснюється без письмового договору, це є порушенням вимог ст. 793 Цивільного кодексу України, яка вимагає укладання договору оренди в письмовій формі.

У вашому випадку, ви можете звернутися до місцевого органу самоврядування або до відповідних контролюючих органів, таких як Державна служба України з питань праці або Державна служба України з надзвичайних ситуацій, для перевірки законності використання приміщення як виробничого цеху. Також, ви можете подати скаргу до суду на підставі порушення ваших прав як власника житлового приміщення, якщо виробництво заважає нормальному використанню вашого житла.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы