Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з оформленням права власності на квартиру

1
02:09, 21.09.2024
Проблеми з оформленням права власності на квартиру
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я звертаюся до вас з вкрай складним та заплутаним питанням щодо оформлення права власності на квартиру. Ситуація полягає в наступному: мої батьки були власниками квартири, яку вони придбали ще в радянські часи. Після їх смерті, за законом, я як їх єдиний нащадок мав стати власником квартири. Однак, виникла проблема. Мені вдалося знайти договір купівлі-продажу, але жодних інших документів, що підтверджують право власності на квартиру, у мене немає. На жаль, свідоцтва про право власності на житло, яке було видано моїм батькам в радянські часи, також немає. Я звернувся до місцевого бюро технічної інвентаризації, але мені там відповіли, що вони не можуть видачі цього свідоцтва підтвердити, оскільки їх архіви не збереглись. Я звернувся до суду з клопотанням про визнання мене власником квартири на підставі договору купівлі-продажу, але суд відмовив мені, мотивуючи тим, що цього договору недостатньо для визнання мене власником. Я хотів би дізнатися, які ще кроки я можу зробити для того, щоб врешті решт оформити право власності на квартиру? Які документи мені потрібно зібрати та до яких інстанцій звернутися?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:53, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації необхідно діяти за декількома напрямками, щоб оформити право власності на квартиру. Відповідно до законодавства України, зокрема, Цивільного кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", можна запропонувати наступні кроки:

1. **Підтвердження факту спадкування**. Якщо ви ще не оформляли спадщину, вам необхідно звернутися до нотаріуса для отримання свідоцтва про право на спадщину за законом. Згідно зі статтею 1216 Цивільного кодексу України, спадкування є перехід прав та обов’язків від спадкодавця до спадкоємців, а стаття 1296 визначає порядок видачі свідоцтва про право на спадщину.

2. **Звернення до суду**. Якщо договору купівлі-продажу недостатньо для визнання права власності, можна спробувати звернутися до суду з позовом про визнання права власності на підставі набувальної давності, якщо ви фактично володієте квартирою протягом не менше 10 років (стаття 344 Цивільного кодексу України).

3. **Збір додаткових доказів**. Спробуйте зібрати інші документи або свідчення, які можуть підтвердити факт проживання ваших батьків у цій квартирі та користування нею. Це можуть бути старі квитанції про оплату комунальних послуг, довідки з ЖЕКу, свідчення сусідів тощо.

4. **Запит в архіви**. Навіть якщо вам повідомили, що архіви не збереглися, спробуйте звернутися до інших місцевих архівів, можливо, документи можуть бути відновлені з інших джерел.

5. **Консультація з юристом**. Рекомендується звернутися за професійною допомогою до юриста, який спеціалізується на спадкових справах і нерухомості. Він може допомогти сформувати стратегію захисту ваших прав у суді та підготувати необхідні документи.

Дотримання цих рекомендацій може допомогти вам у вирішенні питання з оформленням права власності на квартиру. Важливо діяти послідовно та з урахуванням усіх юридичних аспектів вашої ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы