Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з приватизацією квартири

1
21:04, 21.09.2024
Проблема з приватизацією квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, є єдиною власницею квартири, яку я приватизувала ще в 1992 році. Але виникла проблема, коли я вирішила продати цю квартиру. Виявляється, що відомості про приватизацію в моїх документах відсутні, а в державному реєстрі нерухомості моя квартира вказана як комунальне житло. Я звернулася до житлово-експлуатаційної контори, але вони заявляють, що не мають жодних даних про мою приватизацію. Проте у мене є всі необхідні документи, які підтверджують приватизацію: контракт купівлі-продажу, свідоцтво про право власності. Моє питання: які кроки мені слід зробити для вирішення цієї ситуації? Чи потрібно знову проходити всю процедуру приватизації? Яким чином я можу довести свої права на власність і внести відповідні зміни до державного реєстру нерухомості? Якщо це помилка з боку державних структур, чи маю я право вимагати компенсацію за завдані мені моральні та матеріальні збитки?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:46, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо здійснити кілька кроків для відновлення ваших прав на квартиру та внесення відповідних даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

1. **Звернення до органу, що здійснює реєстрацію прав на нерухомість**. Вам слід звернутися до органу, який відповідає за реєстрацію прав на нерухоме майно, з проханням внести виправлення в реєстр. Подайте копії всіх наявних у вас документів, що підтверджують право власності, зокрема свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу і будь-які інші документи, що підтверджують приватизацію.

2. **Отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно**. Це допоможе встановити, які саме дані внесені до реєстру і виявити помилки або їх відсутність.

3. **Адміністративне оскарження або звернення до суду**. Якщо орган реєстрації відмовляється внести зміни, ви можете оскаржити такі дії в адміністративному порядку або звернутися до суду з позовом про визнання права власності. Згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 392, власник може звернутися до суду з вимогою визнати його право власності.

4. **Вимога про компенсацію**. У разі, якщо буде встановлено, що помилка допущена з вини державних органів, ви маєте право вимагати компенсацію за завдані збитки. Це питання регулюється статтею 1166 Цивільного кодексу України, що передбачає відшкодування шкоди, завданої неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади.

Вам слід надати всі документи, що підтверджують ваші права, і за необхідності скористатися послугами адвоката для підготовки і подання відповідних юридичних документів. Це допоможе забезпечити захист ваших прав та інтересів у цьому питанні.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы