Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Придбання квартири з арештованим майном: забезпечення права власності.

1
14:36, 22.09.2024
Придбання квартири з арештованим майном: забезпечення права власності.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, нещодавно придбав квартиру, у якої, як виявилося пізніше, було арештоване майно. Продавець усунувся від виконання своїх зобов'язань і зник, а попередній власник, на користь якого було зареєстроване право власності, помер. На даний момент майно в квартирі все ще під арештом, а я не можу його використовувати. Чи можу я отримати право власності на це майно? Які дії мені потрібно здійснити для цього? Чи є якісь нюанси в моїй ситуації, з огляду на те, що я придбав квартиру не знаючи про арешт майна? Чи потрібно мені відшукати продавця або спадкоємців попереднього власника для вирішення цієї проблеми? Які мої права і обов'язки в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:21, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У Вашій ситуації необхідно враховувати кілька аспектів правового регулювання. По-перше, відповідно до ст. 317 Цивільного кодексу України, право власності передбачає право володіння, користування та розпорядження майном. Однак, якщо майно перебуває під арештом, реалізація цих прав може бути обмежена.

По-друге, важливо з'ясувати причини арешту майна. Арешт може бути накладений у зв'язку з боргами попереднього власника чи іншими юридичними зобов'язаннями. Вам слід звернутися до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або до відповідного судового органу, щоб дізнатися підстави арешту.

Якщо арешт накладено на підставі судового рішення, ви можете звернутися до суду з позовом про зняття арешту, доказуючи добросовісність придбання нерухомості. Згідно зі ст. 388 Цивільного кодексу України, добросовісний набувач має право вимагати зняття арешту, якщо він не знав і не міг знати про існуючі обтяження.

Також варто звернути увагу на можливість оспорення договору купівлі-продажу. Якщо буде встановлено, що продавець свідомо приховав інформацію про арешт, ви можете вимагати визнання договору недійсним на підставі ст. 229 Цивільного кодексу України через введення в оману. В такому випадку, ви матимете право вимагати повернення сплачених коштів або відшкодування збитків.

Що стосується спадкоємців попереднього власника, їх участь у вирішенні питання може бути необхідною, якщо арешт пов'язаний з їх зобов'язаннями. Вам варто розглянути можливість звернення до них, щоб спільно вирішити питання зняття арешту.

Загалом, рекомендується скористатися послугами адвоката для розробки стратегії захисту ваших прав та мінімізації ризиків. Це допоможе ефективніше вирішити питання зняття арешту і підтвердження вашого права власності.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы