Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правові аспекти розлучення через зраду

1
15:13, 04.10.2024
Правові аспекти розлучення через зраду
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я знаходжуся в шлюбі, але виявила, що мій чоловік зраджує мені з іншою жінкою. Я не знаю, як правильно реагувати на цю ситуацію та які юридичні кроки можна підняти в разі розлучення через зраду. Чи можна вимагати відшкодування моральної шкоди у такій ситуації? Які ще права у мене є як постраждалої сторони? Як краще захистити свої інтереси у цьому складному юридичному процесі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:39, 04.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли ви дізналися про зраду чоловіка, варто звернути увагу на декілька юридичних аспектів, які можуть бути важливими при розгляді питання про розлучення та можливе відшкодування моральної шкоди.

1. **Розірвання шлюбу**: В Україні розірвання шлюбу регулюється Сімейним кодексом України. Ви можете подати заяву про розлучення до суду на підставі статті 110 СК України, якщо вважаєте, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливі. Зрада може бути визнана однією з підстав для розлучення, хоча формально це не є обов'язковою умовою.

2. **Відшкодування моральної шкоди**: Відповідно до статті 23 Цивільного кодексу України, особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її особистих немайнових прав. Однак, для отримання такого відшкодування необхідно буде довести, що зрада спричинила вам моральні страждання і що вони є наслідком саме дій вашого чоловіка.

3. **Розподіл спільного майна**: Згідно з статтею 60 СК України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю. У разі розлучення ви маєте право вимагати розподілу цього майна. Суд може розглядати питання розподілу майна окремо від розгляду справи про розірвання шлюбу.

4. **Захист інтересів**: Для захисту своїх інтересів у процесі розлучення та можливого стягнення моральної шкоди, доцільно звернутися до кваліфікованого адвоката. Адвокат допоможе підготувати відповідні процесуальні документи, зібрати докази та представити ваші інтереси в суді.

5. **Можливість медіації**: Якщо є бажання вирішити питання мирним шляхом, можна розглянути можливість медіації. Це процес, у якому нейтральна сторона допомагає подружжю досягти згоди з усіх спірних питань.

Важливо пам'ятати, що кожна ситуація є унікальною, і консультація з юристом може допомогти оцінити ваші конкретні обставини та розробити стратегію дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Смежное право
21:58, 04.08.2011
Дарственная
22:52, 07.03.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы