Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Потрібна консультація щодо прав спадкоємців успадкування майна від померлого родича в міст

1
18:07, 29.09.2024
Потрібна консультація щодо прав спадкоємців успадкування майна від померлого родича в міст
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Станіслав Семенович, звертаюсь до юриста з питанням про спадщину від померлого родича в місті Демидов. Після смерті родича виникли питання щодо розподілу його майна між спадкоємцями. Будь ласка, надайте консультацію щодо прав спадкоємців, порядку та умов успадкування майна, а також процедур щодо оформлення спадщини від померлого родича відповідно до чинного законодавства в Україні. Які кроки потрібно вжити для врегулювання спадкових прав та які можливі ризики чи обмеження можуть виникнути в цьому процесі. Буду вдячний за професійну допомогу та поради з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:41, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ). Основними положеннями, які варто врахувати, є наступні.

По-перше, спадкування може здійснюватися за заповітом або за законом. Згідно зі статтею 1233 ЦКУ, заповіт є особистим розпорядженням фізичної особи на випадок своєї смерті і визначає, хто саме отримає його майно. Якщо заповіт відсутній або визнаний недійсним, спадкування відбувається за законом.

У разі спадкування за законом, спадкоємці визначаються у черговості, встановленій статтями 1261-1265 ЦКУ. Перша черга спадкоємців за законом включає дітей, одного з подружжя, який пережив, та батьків померлого.

Для оформлення права на спадщину спадкоємцям необхідно звернутися до нотаріуса впродовж шести місяців від дня відкриття спадщини, як це визначено статтею 1270 ЦКУ. У разі пропуску цього строку без поважних причин, можна звернутися до суду з позовом про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.

Нотаріус відкриває спадкову справу та видає свідоцтво про право на спадщину після закінчення шестимісячного строку. Для цього спадкоємці повинні надати документи, що підтверджують факт смерті, родинні відносини, а також документи на майно.

Серед можливих ризиків і обмежень, які можуть виникнути, варто зазначити можливість виникнення спорів між спадкоємцями щодо часток у спадщині або щодо законності заповіту. Також можуть бути обтяження на спадкове майно, наприклад, заборгованість чи іпотека, що потребує окремого врегулювання.

Важливою є також наявність обов’язкової частки у спадщині, передбачена статтею 1241 ЦКУ, яка гарантує певним категоріям спадкоємців отримання частини спадкового майна, незалежно від змісту заповіту.

На завершення, для уникнення можливих проблем і забезпечення належного оформлення спадкових прав, рекомендую звернутися до кваліфікованого нотаріуса або адвоката, який може надати детальну консультацію з урахуванням усіх обставин вашої справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Сдача жилья.
13:17, 17.05.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы