Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Перебування на квартирному обліку

1
18:22, 01.12.2021
Перебування на квартирному обліку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
На квартирному обліку при військовій частині А1788 (колишня назва А0553) перебуваю з 20 грудня 1995 року. 06.09.2005 році був звільнений з військової служби у запас по статті 63 пункт «г» (у зв’язку із скороченням штату). Звільнений у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України та виключений із списків частини 25.10.2005р. із залишенням на квартирному обліку для позачергового отримання житла за рахунок Міністерства Оборони України. Календарна вислуга років становила 14 років. Потім на протязі 3 років проходив службу в кримінально-виконавчій системі, набув права виходу на пенсію. 16 листопада 2019 року був призваний як військовий пенсіонер на військову службу на особливий період з укладенням контракту на офіцерських посадах терміном на 2 роки. Призваний із збереженням всіх соціальних гарантій, якими користувався до призову. Після призову місце реєстрації не змінював. Я та моя сім’я зареєстровані за адресою: місто Хмельницький, вулиця Толстого, будинок, 4.
З 21.05.2020 по 18.07.2020 з 26.07.2020 по 17.10.2020 з 25.10.2020 по 05.11.2020 з 04.06.2021 по 17.07.2021 з 26.07.2021 по 18.10.2021 приймав участь в операції Об’єднаних сил. З 25.10.2021 по теперішній час приймаю участь в операції Об’єднаних сил.
Про призов на військову службу повідомляв житлову комісію частини А1788. На протязі всього цього часу перебування на квартирному обліку (кожний рік) поновлював документи житлової справи. Останній раз поновлював документи 20 жовтня 2021 року. Під час поновлення спілкувався з головою та секретарем житлової комісії з питання мого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, як звільненого з військової служби в запасу зв’язку зі скороченням штатів чи проведенням інших організаційних заходів та збереження всіх соціальних гарантій. Отримав відповідь, що ніяких хвилювань з цього приводу не має. Після чого в моїй присутності відбулося спілкування по телефону голови, секретаря житлової комісії з представниками квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницький. Я ще раз отримав позитивну відповідь на своє питання з роз’ясненням пунктів керівних документів щодо мого перебування на квартирному обліку.
Крім цього КЕВ міста Хмельницький в відповідності до вимог наказу Міністерства Оборони України від 31.07.2018 № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 вересня 2018 р. за № 1020/32472 щороку (на протязі мого перебування на квартирному обліку) забезпечувала висвітлення моїх даних щодо осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання в зоні відповідальності, на офіційному веб-сайті Міноборони. Претензій, зауважень щодо перебування на квартирному обліку з боку житлової комісії частини та гарнізону не було.
26 листопада 2021 року мені зателефонував СИРОТІН Роман - член житлової комісії частини та повідомив, що військовослужбовці, які перебувають на квартирному обліку раніше ніж я, відмовилися від отримання двухкімнатної квартири ( хрущовка без ремонту по вулиці Героїв АТО, яка звільнилася після смерті бабусі). Повідомив, що мені необхідно вирішити – погодитися на пропозицію отримання чи написати відмову. Я дав свою усну згоду.
27 листопада 2021 року моя дружина приїхала до квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницький для написання заяви на згоду та отримання переліку документів, які необхідно зібрати. Натомість отримала від МАЯРЧУК Алли Сергіївни усну відмову в наданні можливості отримання житлового приміщення в відповідності до черги, так як на її думку я не можу користуватися пільгою, а саме Військовослужбовці, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при звільненні з військової служби в запасу зв’язку зі скороченням штатів чи проведенням інших організаційних заходів, у разі неможливості їх використання на військовій службі, залишаються на цьому обліку у військовій частині до одержання житла з державного житлового фонду або за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:
Другие консультации


Наследство
09:44, 11.01.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}