Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконний виселення з квартири за борги.

1
15:37, 21.09.2024
Незаконний виселення з квартири за борги.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні дії необхідно здійснити, якщо власник квартири, яку я орендую, без попередження та офіційного письмового повідомлення виселив мене за заборгованість за комунальні послуги, яка виникла внаслідок його власного неплатежу, під час того, як усі мої орендні платежі були здійснені вчасно та в повному обсязі, а також яка є моя відповідальність за його борги за комунальні послуги, враховуючи, що в договорі оренди було прописано, що платежі за комунальні послуги здійснює власник квартири, та які є мої права та обов'язки в даній ситуації, з урахуванням законодавства України в сфері житлового права?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:29, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У такій ситуації, коли власник квартири безпідставно виселив вас за заборгованість за комунальні послуги, які він сам не сплатив, необхідно здійснити певні юридичні дії для захисту ваших прав.

По-перше, варто наголосити, що згідно зі статтею 810 Цивільного кодексу України, орендодавець зобов'язаний передати наймачеві житло в придатному для проживання стані і забезпечити можливість користування ним протягом усього часу оренди. Відповідно до статті 825 цього ж кодексу, зміна умов договору оренди або його розірвання можливе лише за взаємною згодою сторін або рішенням суду.

Крім того, відповідно до статті 47 Житлового кодексу України, виселення з житлового приміщення може бути здійснено лише на підставі рішення суду. Власник не має права самостійно виселяти орендаря без відповідного судового рішення, навіть якщо має претензії щодо сплати комунальних послуг.

Щодо вашої відповідальності за борги власника за комунальні послуги, оскільки в договорі оренди було чітко прописано, що їх сплачує сам власник, ви не несете відповідальності за невиконання ним цього зобов'язання. Відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.

У такій ситуації вам слід:

1. Звернутися до власника з письмовою претензією, в якій вимагати виконання умов договору, відновлення вашого права на користування житлом та відшкодування збитків, якщо такі мали місце.

2. У разі відмови власника виконувати вимоги, звернутися до суду з позовом про поновлення права користування житлом, відшкодування збитків та, за наявності підстав, про моральну шкоду.

3. При необхідності звернутися за правовою допомогою до адвоката або юридичної консультації для підготовки позову та представництва ваших інтересів у суді.

Ваші права як орендаря захищені законом, і ви маєте право на захист від неправомірних дій власника за допомогою суду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы