Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне виселення з квартири.

1
23:21, 20.09.2024
Незаконне виселення з квартири.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - громадянин України, проживаю в квартирі, яку я купив від фізичної особи у 2005 році. Право власності на квартиру оформлене відповідно до законодавства. Однак у 2020 році до мене з позовом про виселення звернулася особа, яка стверджує, що вона є правонаступником попереднього власника квартири. Вона пред'явила документи, які, на її думку, підтверджують її права. Зокрема, вона пред'явила договір купівлі-продажу квартири між попереднім власником та її покійним батьком, який був укладений у 2004 році. За цим договором, батько вже передав право власності на квартиру своїй дочці. Я впевнений, що ці документи - підробка, але я не можу цього довести. Я звернувся до суду, але суд визнав права цієї особи на квартиру та наклав на мене обов'язок виселитися. Я не знаю, що робити. Чи можу я оскаржити рішення суду? Які мої права у цій ситуації? Які кроки я повинен зробити, щоб відстояти своє право власності на квартиру?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:10, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, перш за все, важливо ретельно проаналізувати судове рішення, яке визнало права іншої особи на квартиру. Якщо ви вважаєте, що рішення суду було прийнято неправомірно, ви маєте право його оскаржити.

1. **Оскарження судового рішення**: Ви маєте право подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. Відповідно до статті 354 Цивільного процесуального кодексу України, апеляційна скарга подається протягом 30 днів з дня проголошення рішення судом. У скарзі необхідно вказати підстави, чому ви вважаєте рішення неправомірним, та надати докази, які підтверджують вашу позицію.

2. **Звернення до правоохоронних органів**: Якщо ви вважаєте, що документи, представлені іншою стороною, є підробленими, ви можете звернутися до поліції із заявою про можливе вчинення кримінального правопорушення за статтею 358 Кримінального кодексу України (підробка документів). Після проведення розслідування, в разі підтвердження факту підробки, це може стати підставою для перегляду судового рішення.

3. **Захист права власності**: Відповідно до статті 387 Цивільного кодексу України, власник має право вимагати повернення свого майна від особи, яка незаконно ним заволоділа. У разі успішного оскарження судового рішення або підтвердження підробки документів, ви можете звернутися до суду з позовом про витребування майна з чужого незаконного володіння.

4. **Залучення адвоката**: Рекомендується заручитися підтримкою кваліфікованого адвоката, який спеціалізується на питаннях нерухомості та може надати професійну допомогу в підготовці апеляційної скарги та представництві ваших інтересів у суді.

Важливо діяти оперативно, враховуючи строки на оскарження судового рішення, та зібрати всі можливі докази, які можуть підтвердити вашу добросовісність як набувача права власності на квартиру.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы