Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконна приватизація квартири

1
13:48, 21.09.2024
Незаконна приватизація квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, протягом тривалого часу проживала за кордоном, в той час, як моя мати, з якою я не підтримувала зв'язку, проживала в Україні в квартирі, яка була нами спільно придбана ще в 90-х роках. Нещодавно я дізналася про смерть матері, а також про те, що вона приватизувала квартиру на себе перед своєю смертю. За інформацією з реєстру прав власності на нерухоме майно, вона використала мій паспорт, що залишався в квартирі, для того, щоб оформити документи на приватизацію. Вважаючи себе співвласником цієї квартири, я хотіла б знати, які юридичні кроки я маю здійснити для визнання приватизації квартири незаконною, особливо з урахуванням того, що я можу довести, що не була в Україні в той момент, коли було оформлено документи на приватизацію, а також моє право на спадкування майна матері.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:03, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації першочерговим завданням є вирішення питання щодо законності приватизації квартири вашою матір'ю. Згідно з українським законодавством, будь-яка угода, укладена без згоди співвласника, може бути визнана недійсною. Зокрема, відповідно до статті 203 Цивільного кодексу України, правочин є недійсним, якщо він укладений без вільного волевиявлення сторін.

Вам потрібно здійснити наступні кроки:

1. **Звернення до суду**: Подайте позов до суду про визнання приватизації недійсною. У позові вкажіть на те, що документи на приватизацію були підроблені, зокрема, використано ваш паспорт без вашого відома та згоди. Додайте докази вашого перебування за кордоном на момент здійснення приватизації (наприклад, копії закордонного паспорта з відмітками про в'їзд/виїзд).

2. **Звернення до поліції**: Подайте заяву про ймовірне шахрайство або підробку документів до правоохоронних органів. Це може сприяти розслідуванню та встановленню осіб, які могли бути причетними до підробки документів.

3. **Спадкове право**: Оскільки ваша мати померла, ви маєте право претендувати на її частку у спадщині. Згідно зі статтею 1261 Цивільного кодексу України, діти спадкодавця є спадкоємцями першої черги. Для цього необхідно звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини.

4. **Звернення до державного реєстратора**: Ви також можете подати заяву до держреєстратора з вимогою скасувати незаконну реєстрацію права власності на вашу матір через надання недостовірних даних.

Необхідно також проконсультуватися з адвокатом, який допоможе зібрати всі необхідні документи та правильно оформити позов до суду. З огляду на складність справи та потенційні юридичні наслідки, професійна підтримка може бути вирішальною.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы