Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несподівана вимога про евікцію: чиї права важливіше?

1
15:36, 21.09.2024
Несподівана вимога про евікцію: чиї права важливіше?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я щиро вибачаюсь за можливу заплутаність мого питання, але ситуація дійсно складна. Мій чоловік і я є власниками квартири, в якій ми живемо вже багато років. Нещодавно ми отримали офіційний лист від місцевої влади, який повідомляє про намір знести наш будинок з метою будівництва нового інфраструктурного об'єкту. Вони пропонують нам відшкодування та альтернативне житло, але нова квартира значно гірша за нашу нинішню. Більше того, ми шоковані самим фактом вимоги про евікцію без нашої згоди. Чи мають вони право так робити? Чи можемо ми відстояти своє право в суді, враховуючи, що це наша власність і ми не хочемо переїжджати? А якщо ми згодимося на переїзд, чи можемо ми вимагати краще відшкодування, враховуючи, що пропоноване житло не відповідає нашим стандартам? Чи є в нас якісь юридичні можливості вплинути на цей процес, щоб захистити свої інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:30, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо враховувати кілька ключових аспектів, пов'язаних із захистом прав власності в Україні. Згідно з Конституцією України, кожен має право на приватну власність, яке є непорушним (стаття 41 Конституції України). Вилучення приватної власності може відбуватися лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановленому законом, та за умови попереднього і повного відшкодування її вартості.

Ваша ситуація, ймовірно, підпадає під категорію "суспільної необхідності", якщо йдеться про будівництво важливого інфраструктурного об'єкта. Однак, процес вилучення власності регулюється Законом України "Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розташовані, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності". Згідно з цим законом, відчуження можливе лише після проведення оцінки майна та надання відповідної компенсації, яка повинна відповідати ринковій вартості вашої власності.

Ви маєте право оскаржити рішення про відчуження в суді, якщо вважаєте, що ваші права були порушені, або якщо ви не згодні з розміром компенсації. Відповідно до частини 2 статті 19 Цивільного кодексу України, ви можете звернутися до суду за захистом своїх прав у порядку, визначеному процесуальним законодавством.

Крім того, якщо ви погоджуєтеся на переїзд, але вважаєте, що запропонована компенсація не відповідає вартості вашої нерухомості або не враховує ваші потреби, ви маєте право вимагати перегляду умов компенсації. Це можна зробити шляхом переговорів з органом, який ініціював відчуження, або через судовий процес.

Уважно перевірте документи, які ви отримали від місцевої влади, і, якщо необхідно, зверніться за консультацією до юриста, який спеціалізується на питаннях нерухомості та захисту прав власності. Це допоможе вам краще розуміти ваші права та можливості захистити свої інтереси.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы