Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Не можуть надати житло сироті

1
15:44, 21.02.2017
Не можуть надати житло сироті
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрий день, мене звати Дмитро, я з міста Полтава, так склалося в житті, що в мене батьки позбавлені батьківського піклування, а мені наданий статус сироти, з 11-років перебував в будинку сімейного типу на вихованні, після закінчення школи, вступив в Вище Професійно Технічне училеще у м.Полтава за професіею кухар-офіціант, так як я сирота за мною закріплено житло в селі з якого мене вилучіли, за рішенням про закріплення за мною житла яке повині мені надати при виповнені 18-років,після виповнення мені 18, я не одноразово звертався в *сільську раду* а також службу у *справах дітей та сиріт*, районну державну администрацию...,скрізь мені дають обіцянки допомогти і надати житло но ніякого результату і продвиганя немае, прошу вас допоможіть будь-ласка мені з вирішеням ціеї проблеми, може ще порадите куди звернутися за допомогою.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:16, 21.02.2017
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з чинним законодавством України, особи з числа дітей-сиріт мають право на забезпечення житлом. Це право регулюється, зокрема, статтею 32 Закону України "Про охорону дитинства", яка передбачає, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають право на забезпечення житлом або надання компенсації за житло.

Якщо за вами закріплено житло, але ви не можете отримати до нього доступ або з ним пов'язані правові перешкоди, слід звернутися до органів місцевого самоврядування, які зобов'язані забезпечити реалізацію цього права. Також важливо знати, що відповідно до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей", місцеві органи влади зобов'язані надавати допомогу в реалізації права на житло.

Рекомендується здійснити наступні кроки:

1. Офіційно звернутися до органу місцевого самоврядування, який закріпив за вами житло, з письмовою заявою про надання доступу до житла або вирішення питання про його надання. Варто зберегти копію заяви з відміткою про прийняття.

2. Якщо місцева рада або інші органи не реагують, зверніться до обласного управління соціального захисту населення з проханням втрутитися в ситуацію.

3. У разі відсутності результативної відповіді, подайте скаргу до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, який може здійснити перевірку дотримання ваших прав.

4. Також можна звернутися до суду з адміністративним позовом про зобов'язання органу влади вчинити певні дії, якщо є підстави вважати, що ваше право на житло порушено.

Важливо також звертатися до юриста або адвоката, який спеціалізується на питаннях соціального захисту та захисту прав дітей-сиріт, для отримання професійної правової допомоги.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы