Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт інтересів при спільному володінні нерухомістю.

1
21:41, 21.09.2024
Конфлікт інтересів при спільному володінні нерухомістю.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, є співвласником нерухомого майна разом із моїм братом. Але виникла ситуація, що відчутно ускладнює наше спільне володіння. Він погодився здати квартиру в оренду без мого відома та згоди, і ця ситуація призвела до серйозного конфлікту між нами. Я намагався застосувати право вимоги, але він просто ігнорує мої запити. Крім того, я занепокоєний тим, що він може використовувати свою частку власності як забезпечення для отримання кредиту, що може загрозити моєму інтересу в майбутньому. Тож, як я можу захистити свої права як співвласник нерухомості в цьому випадку? Чи можу я вимагати розірвання договору оренди, якщо він був укладений без мого відома? Чи можу я вимагати від нього відшкодування за втрату доходу від оренди? Чи є якийсь спосіб заблокувати його можливі спроби використовувати свою частку власності як забезпечення для кредиту?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:38, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, права та обов'язки співвласників нерухомого майна регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ). Згідно зі статтею 369 ЦКУ, розпорядження майном, що перебуває у спільній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників. Це означає, що укладення договору оренди без вашої згоди є порушенням ваших прав як співвласника.

Щодо можливості розірвання договору оренди, ви маєте право звернутися до суду з вимогою про визнання договору недійсним на підставі того, що він був укладений без вашої згоди, як це передбачено статтями 215 та 203 ЦКУ. Суд, розглянувши обставини справи, може визнати договір оренди недійсним.

Ви також маєте право вимагати відшкодування збитків, якщо можете довести, що отримали менший дохід через неправомірне укладення договору оренди. Для цього слід подати позов до суду з вимогою про відшкодування збитків згідно зі статтею 1166 ЦКУ.

Щодо використання частки власності як забезпечення для кредиту, ваш брат може це зробити лише за згодою всіх співвласників, що підтверджується статтею 578 ЦКУ. Якщо така згода не надана, ви маєте право оскаржити дії брата в суді. Крім того, ви можете ініціювати поділ майна в натурі, якщо це можливо, або вимагати встановлення порядку користування ним, що допоможе уникнути подібних конфліктів у майбутньому.

Рекомендується звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста для розробки стратегії захисту ваших прав та інтересів у цій ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы