Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Допомога у вирішенні сімейних питань: розлучення та поділ майна

1
16:52, 27.09.2024
Допомога у вирішенні сімейних питань: розлучення та поділ майна
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Марина, зіткнулася з проблемою розлучення з чоловіком. Ми не можемо домовитися щодо поділу спільного майна, яке було нажите протягом шлюбу. Чи можна поділити майно без участі суду? Які кроки потрібно підкріпити документально для розв'язання цієї ситуації? Які права і обов'язки сторін в цьому процесі? Чи можливо укласти угоду про поділ майна добровільно?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:26, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні розподіл спільного майна подружжя може бути здійснений без участі суду за взаємною згодою сторін. Це передбачено статтею 69 Сімейного кодексу України, яка дозволяє подружжю укласти договір про розподіл спільного майна. Така угода може бути оформлена в письмовій формі та, за бажанням сторін, нотаріально посвідчена, що є рекомендованим для забезпечення її юридичної сили.

Кроки, які необхідно вжити для добровільного поділу майна:

1. **Переговори**: Подружжю слід обговорити всі питання щодо поділу майна та дійти згоди з приводу того, що і кому буде належати.

2. **Складання угоди**: На основі досягнутих домовленостей скласти письмову угоду про поділ майна. В угоді повинно бути чітко зазначено, яке майно і в яких частках переходить кожному з подружжя.

3. **Нотаріальне посвідчення (за бажанням)**: Для додаткової юридичної захищеності можна завірити угоду у нотаріуса, що допоможе уникнути подальших суперечок.

4. **Реєстрація прав власності**: Якщо угода передбачає перехід прав власності на нерухоме майно, необхідно зареєструвати ці зміни у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Права та обов'язки сторін у цьому процесі:

- **Право на рівний поділ**: Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, яка підлягає рівному поділу, якщо інше не передбачено угодою між сторонами.

- **Добровільність**: Будь-які домовленості мають бути досягнуті добровільно, без примусу, що забезпечує їх законність.

- **Взаємне інформування**: Кожна сторона зобов'язана надавати повну інформацію про всі активи та пасиви, що підлягають поділу.

Укладання добровільної угоди про поділ майна є оптимальним варіантом, оскільки дозволяє уникнути затяжних судових процесів і зберегти добрі стосунки між колишнім подружжям. У разі неможливості досягнення домовленості, розподіл майна може бути здійснений через суд відповідно до статті 71 Сімейного кодексу України.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы