Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи може батько вигнати своїх повнолітніх дітей

1
15:12, 13.09.2015
Чи може батько вигнати своїх повнолітніх дітей
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Чи може батько вигнати своїх повнолітніх дітей з будинку, який належить йому і вони тут не прописані. але капітльний ремонт і пристройку в будинку робили діти за свої кошти і сплачують комунальні послуги теж вони.А якщо враховувати те, що майже все життя прожили в цьому домі і діти і мати з батьком, а в нього на старості літ почалися проблеми з алкологізмом і почав дітей та дружину виганяти з будинку

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:27, 13.09.2015
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з Цивільним кодексом України, право власності передбачає можливість власника користуватися, володіти та розпоряджатися своїм майном на власний розсуд (стаття 317 ЦК України). Таким чином, якщо батько є єдиним власником будинку, він має право вирішувати, хто може в ньому проживати.

Однак, існують певні обставини, які можуть вплинути на це право. Наприклад, якщо діти здійснили капітальний ремонт або прибудову за власні кошти, вони можуть претендувати на відшкодування витрат або навіть на частку в праві власності, якщо це було узгоджено з батьком і може бути підтверджено документально.

Щодо питання про виселення, якщо діти та дружина не зареєстровані в цьому будинку, формально батько має право вимагати їх виселення. Проте, якщо вони проживали в будинку тривалий час, вони можуть мати право на проживання на підставі фактичних обставин, наприклад, якщо вони є членами сім'ї власника і це може бути підтверджено.

Також варто зазначити, що питання про виселення може бути вирішене через суд, якщо конфлікт не може бути врегульований мирним шляхом. Суд при розгляді таких справ може враховувати різні обставини, включаючи сімейні відносини, фінансові вкладення та інші фактори.

Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", особи, які сплачують комунальні послуги, мають право вимагати відшкодування витрат, якщо це не було зроблено добровільно власником.

Важливо також врахувати, що в ситуаціях, коли власник будинку має проблеми з алкоголізмом, це може впливати на його здатність приймати раціональні рішення. У таких випадках, можливо, доцільно звернутися за юридичною консультацією або до органів опіки та піклування для вирішення питання про опіку чи піклування над такою особою відповідно до статті 56 ЦК України.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы