Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Благоустрій прибудинкової території

1
06:00, 07.04.2018
Благоустрій прибудинкової території
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. Сьогодні побачив наклеяне повідомлення на дверях під'їзду про те, що відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради на території пустиря за будинком проводитимуться планові заходи з реконструкції. Зокрема здійснюватиметься благоустрій даної території та влаштування автостоянки для легкових автомобілів мешканців будинку. Під пустирем мається на увазі земельна ділянка із зеленими насадженнями куди не виходять під'їзди. Уже кілька місяців у підвальному приміщенні проводиться ремонт, де зі слів представників ЖЕО буде знаходитися якийсь реабілітаційний центр. Тому не важко здогадатися для яких мешканців робиться стоянка. Поспілкувавшись із сусідами, вияснили що думкою жодного з мешканців будинку не цікавилися.Як і не цікавились нею при наданні в оренду підвального приміщення під цей центр. Чи є законні методи опротестувати дане рішення та відстояти чисте повітря під своїми вікнами. Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
06:45, 07.04.2018
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, місцева влада зобов'язана враховувати думку громади при прийнятті рішень про використання земельних ділянок, особливо якщо це стосується благоустрою території біля житлових будинків.

Відповідно до частини 1 статті 21 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", територіальна громада має право на участь у вирішенні питань місцевого значення, зокрема через громадські слухання. Громадські слухання є обов'язковим елементом при прийнятті рішень про планування та забудову території (стаття 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності").

Крім того, стаття 9 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" передбачає, що громадськість має право на участь у процесі прийняття екологічно значущих рішень. Це включає можливість висловлювати свою думку щодо планованих дій, які можуть вплинути на стан навколишнього середовища.

Щоб опротестувати рішення про реконструкцію території, ви можете:

1. Звернутися до місцевої ради з письмовою заявою про проведення громадських слухань з цього питання. Зібрати підписи мешканців будинку для підтримки ініціативи.

2. Подати скаргу до органів місцевого самоврядування або до Державної екологічної інспекції, якщо вважаєте, що проект порушує екологічні норми.

3. Якщо рішення вже прийняте і ви вважаєте його незаконним, можна оскаржити його в суді. Для цього бажано звернутися до адвоката для отримання професійної юридичної допомоги.

Також важливо перевірити, чи дотримано процедуру надання в оренду підвального приміщення, оскільки це також може бути підставою для юридичного оскарження.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


kdu19272yandex.ua
13:04, 08.08.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы