Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення з іноземцем: як захистити свої інтереси у суді

1
19:35, 27.09.2024
Розлучення з іноземцем: як захистити свої інтереси у суді
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянкою України, яка одружилася з іноземцем, але наразі ми розлучаємося. Виникли спірні питання щодо поділу спільного майна та визначення місця проживання нашої спільної дитини. Які права і обов'язки у мене як українки у цій ситуації? Як правильно захистити свої інтереси у суді з урахуванням міжнародного аспекту нашого шлюбу? Які кроки потрібно підприйняти для вирішення цих питань згідно з українським законодавством?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:53, 27.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації, розгляд питань щодо поділу спільного майна та визначення місця проживання дитини регулюється як національним законодавством України, так і міжнародними договорами, учасником яких є Україна.

1. **Поділ спільного майна**. Згідно зі статтею 60 Сімейного кодексу України (СКУ), майно, набуте під час шлюбу, є спільною сумісною власністю подружжя, незалежно від того, на чиє ім'я воно набуте чи ким з подружжя були внесені кошти. Розподіл такого майна проводиться на рівні частини, якщо інше не передбачено шлюбним договором (стаття 70 СКУ).

2. **Місце проживання дитини**. Визначення місця проживання дитини регулюється статтею 160 СКУ. За загальним правилом, якщо батьки проживають окремо і не можуть дійти згоди, рішення приймається судом, враховуючи інтереси дитини, її думку (якщо дитина досягла відповідного віку) та інші обставини.

3. **Міжнародний аспект**. Оскільки ваш шлюб має міжнародний аспект, важливо також враховувати положення міжнародних договорів, таких як Гаазька конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року, якщо це стосується можливого вивезення дитини за кордон.

4. **Рекомендації для захисту інтересів**:
- **Консультація з адвокатом**. Зверніться до юриста, який спеціалізується на сімейному праві з міжнародним аспектом, для отримання кваліфікованої допомоги.
- **Медіація**. Розгляньте можливість медіації для досягнення згоди щодо спірних питань.
- **Судове провадження**. Якщо домовленості не досягнуто, подайте позов до суду про поділ майна та визначення місця проживання дитини.

5. **Документи та докази**. Підготуйте всі необхідні докази, такі як документи про власність, доходи, витрати на дитину та умови проживання, що підтверджують вашу позицію в суді.

Звернення до суду в Україні для вирішення цих питань буде здійснюватися відповідно до процесуального законодавства, зокрема Цивільного процесуального кодексу України. Важливо діяти згідно з встановленими процедурами для забезпечення своїх прав та інтересів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы