Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з особливостями придбання житла в новобудові

1
18:27, 22.09.2024
Проблеми з особливостями придбання житла в новобудові
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене турбує складне юридичне питання, пов'язане з процесом придбання нерухомості в новобудові. Взявши в участь, що в Україні досить високий рівень ризику, пов'язаного з цим процесом, я хотів би з'ясувати всі нюанси, щоб забезпечити свою безпеку. Мене цікавить, яким повинен бути порядок укладання договору купівлі-продажу в такому випадку, які гарантії я маю, як покупець, і які мої права у випадку, якщо забудовник не виконає своїх зобов'язань? Що стосується правового статусу житла до його здачі в експлуатацію, які є особливості його відчуження або передачі в оренду? Чи є якісь специфічні вимоги до оформлення документів на таке житло? Які ризики я можу взяти на себе, укладаючи договір безпосередньо з забудовником, а не через агентство нерухомості? І що станеться з моїми правами, якщо забудовник збанкрутує або його будівництво буде припинено через будь-які юридичні проблеми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:51, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Придбання нерухомості в новобудові в Україні дійсно пов'язане з певними ризиками, і для їх мінімізації важливо дотримуватися законодавчих вимог та рекомендацій.

1. **Укладення договору купівлі-продажу**. Договір купівлі-продажу нерухомості в новобудові оформлюється у формі попереднього договору або інвестиційного договору. Важливо, щоб договір був нотаріально посвідчений, що закріплено в статті 657 Цивільного кодексу України.

2. **Гарантії покупця**. Згідно з статтею 6 Закону України "Про інвестиційну діяльність", забудовник зобов'язаний виконати свої зобов'язання перед інвесторами, які фінансують будівництво. Покупець має право вимагати інформацію про правову чистоту об'єкта, наявність всієї необхідної дозвільної документації та фінансової стабільності забудовника.

3. **Права у випадку невиконання зобов'язань забудовником**. Якщо забудовник не виконує свої зобов'язання, покупець має право на відшкодування збитків, передбачених договором. Згідно з статтею 22 Цивільного кодексу України, покупець може вимагати компенсацію прямих збитків і упущеної вигоди.

4. **Правовий статус житла до здачі в експлуатацію**. До введення будинку в експлуатацію, житло не може бути повністю відчужене або передане в оренду. Проте, можливі операції з правами вимоги за договором, що регулюється статтею 516 Цивільного кодексу України.

5. **Оформлення документів**. Всі документи мають бути оформлені згідно з законодавством України, зокрема, з урахуванням вимог до правовстановлюючих документів та дозволів на будівництво.

6. **Ризики при укладенні договору з забудовником**. Основними ризиками є невизначеність щодо строків здачі об'єкта, можливість банкрутства забудовника або призупинення будівництва. Укладення договору через агентство нерухомості може зменшити ризики, оскільки агентство перевіряє забудовника і документи.

7. **Дії у випадку банкрутства забудовника**. Якщо забудовник збанкрутує, покупець має право на включення до реєстру кредиторів відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Це надає можливість вимагати повернення коштів, інвестованих у будівництво.

Зважаючи на складність процесу, рекомендується звернутися за правовою допомогою до адвоката або юриста, який спеціалізується на нерухомості, для детального аналізу договорів та ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы