Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з квартирою, подарованою на весілля

1
22:46, 20.09.2024
Проблеми з квартирою, подарованою на весілля
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ми з чоловіком отримали в подарунок від батьків на весілля квартиру, де проживали не менше п'яти років. Батьки мого чоловіка є єдиними власниками квартири згідно з документами. Нещодавно ми розлучилися, але я продовжую жити в цій квартирі. Батьки мого колишнього чоловіка вимагають, щоб я виселила, але я не маю куди йти, а крім того, вважаю, є що в мене є право на цю квартиру, оскільки вона була подарована нам обом на весілля. Тепер я хочу з'ясувати, чи правомірні мої вимоги? Чи є у мене якісь права на цю квартиру, незважаючи на те, що ми розлучилися і що власниками квартири за документами є батьки мого колишнього чоловіка? Чи можуть вони просто так виселити мене з квартири? Що мені робити в такій ситуації? Чи маю я право вимагати від них компенсацію за квартиру чи можливість проживати в ній ще деякий час? Які юридичні кроки я можу зробити, щоб захистити свої права на житло?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:17, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації ключовим питанням є право власності на квартиру. Згідно з законодавством України, особа може претендувати на право власності лише в тому випадку, якщо це право належним чином оформлене.

Якщо згідно з документами власниками квартири є батьки вашого колишнього чоловіка, то правовласниками є вони, і саме вони мають право розпоряджатися цим майном, у тому числі вирішувати, хто може там проживати. Зазначене підтверджується статтею 316 Цивільного кодексу України, яка визначає право власності як право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону на свій власний розсуд.

Якщо квартира не була переоформлена на вас з чоловіком або на когось із вас, то офіційно вона не була подарована вам, і ви не є її співвласником. Подарунок у вигляді права проживання не надає вам права власності на нерухомість.

Ваше проживання в квартирі може розглядатися як тимчасове користування майном, яке не закріплено на законодавчому рівні. Якщо батьки вашого колишнього чоловіка хочуть, щоб ви залишили квартиру, вони мають право вимагати вашого виселення, оскільки вони є законними власниками.

Щодо можливості компенсації або вимоги проживати в квартирі, це питання може бути вирішене лише за домовленістю з власниками. Законодавство не передбачає автоматичного права на компенсацію за користування чужим майном, якщо відсутні договірні відносини, які це визначають.

Ви можете спробувати домовитися з колишніми свекрами про тимчасове проживання або компенсацію. Якщо домовленості не досягнуто, ви маєте право звернутися до суду з метою захисту своїх інтересів, але шанси на успіх у цій ситуації можуть бути обмеженими через відсутність законних підстав для претензій на житло.

Рекомендується звернутися до адвоката, який може надати детальну консультацію та допомогти у вирішенні вашої ситуації, враховуючи всі її обставини та можливі юридичні кроки.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы