Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з купівлею-продажу квартири в новобудові

1
21:01, 21.09.2024
Проблеми з купівлею-продажу квартири в новобудові
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Під час покупки квартири в будівлі, що ще знаходиться в процесі будівництва, я підписав договір забудовника про купівлю-продажу з наміром придбати житло для своєї сім'ї. У договорі було вказано, що будівництво завершиться через півтора року. Тим не менш, термін вже пройшов, а будівництво все ще триває. Забудовник пояснює затримку проблемами з документацією і обіцяє завершити роботу протягом наступних шести місяців. Однак, я вже втратив довіру до забудовника і хочу розірвати договір, повернути свої гроші та отримати компенсацію за затримку. Чи є у мене законні підстави для цього? Які кроки мені слід зробити, щоб вирішити цю ситуацію? Чи можу я вимагати відшкодування від забудовника за невиконання умов договору, а також за моральну шкоду, спричинену невиконанням умов договору в установлені строки?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:41, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, що склалася, ви маєте право вимагати розірвання договору, повернення сплачених коштів та відшкодування збитків, якщо забудовник порушив умови договору. Згідно з статтею 610 Цивільного кодексу України, порушенням договору є його невиконання або виконання з порушенням умов, у тому числі щодо строків.

Розірвання договору можливе у випадках, передбачених самим договором або законом. Якщо у вашому договорі передбачено право на його розірвання у разі затримки здачі об'єкта, ви можете скористатися цим правом. Якщо таких умов немає, ви можете звернутися до суду на підставі статті 651 Цивільного кодексу України, яка передбачає можливість розірвання договору за рішенням суду у випадку істотного порушення його умов іншою стороною.

Щодо компенсації за моральну шкоду, то стаття 23 Цивільного кодексу України дозволяє вимагати відшкодування моральної шкоди, якщо її було завдано внаслідок порушення зобов’язання. Однак, щоб отримати таку компенсацію, необхідно довести, що порушення умов договору спричинило моральні страждання.

Для вирішення ситуації рекомендується наступний алгоритм дій:

1. Офіційно звернутися до забудовника з письмовою претензією, в якій викласти свої вимоги щодо розірвання договору, повернення коштів та відшкодування збитків. У претензії варто послатись на конкретні положення договору та статті законодавства, що були порушені.

2. Якщо забудовник не задовольнить ваші вимоги, зверніться до суду з позовною заявою про розірвання договору та стягнення коштів. У позові детально викладіть обставини справи, докази порушення умов договору забудовником та аргументацію щодо компенсації моральної шкоди, якщо ви плануєте її вимагати.

3. Врахуйте можливість звернення до органів захисту прав споживачів, якщо ваші права як споживача були порушені.

Завчасна консультація з юристом допоможе визначити найкращу стратегію дій у вашій конкретній ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы