Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з дією договору купівлі-продажу квартири

1
16:51, 20.09.2024
Проблеми з дією договору купівлі-продажу квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Виникла складна ситуація, яка вимагає детального розуміння жилищного права. Я купив квартиру у новобудові від забудовника два роки тому. Договір купівлі-продажу був оформлений нотаріально, але виникли певні проблеми з виконанням договору. Забудовник не забезпечив вчасне введення будинку в експлуатацію, яке було вказане в договорі. Після цього я відмовився від укладеного договору і вимагав повернення коштів. Однак, забудовник не виконав цей вимогу, мотивуючи тим, що в договорі не було прямого зобов'язання щодо терміну введення в експлуатацію. Також, в договорі було вказано, що я беру на себе всі ризики, пов'язані з будівництвом, але мені не було ясно, що це означає. Я згодився на цей пункт, думаючи, що це стандартна практика при купівлі квартири в новобудові. Якщо врахувати всі ці обставини, чи можу я розірвати договір купівлі-продажу квартири і вимагати повернення грошей? Чи можу я вимагати від забудовника компенсації за простій і не виконання зобов'язань? Які юридичні кроки я повинен зробити в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:45, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації необхідно врахувати кілька аспектів українського законодавства щодо нерухомості та договірних зобов'язань.

По-перше, відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог закону. Якщо забудовник не виконав свої зобов'язання щодо введення будинку в експлуатацію в обумовлений строк, це може вважатися порушенням умов договору.

По-друге, стаття 651 Цивільного кодексу України дозволяє розірвання договору, якщо одна зі сторін істотно порушила умови договору. Істотним вважається таке порушення, яке унеможливлює досягнення мети договору. Якщо затримка з введенням в експлуатацію значна, це може бути підставою для розірвання договору.

Щодо пункту договору про прийняття на себе всіх ризиків, такий пункт може бути оскаржений, якщо він істотно порушує ваші права як споживача. Згідно зі статтею 18 Закону України "Про захист прав споживачів", умови договору, які обмежують права споживача, можуть бути визнані недійсними.

Що стосується компенсації за простій, стаття 611 Цивільного кодексу України передбачає можливість стягнення збитків у випадку порушення зобов'язань. Вам необхідно буде довести, що затримка з введенням в експлуатацію завдала вам збитків, які можуть бути оцінені в грошовій формі.

Для захисту ваших прав рекомендується наступне:

1. Офіційно звернутися до забудовника з письмовою претензією, в якій викласти вимоги про розірвання договору та повернення коштів, а також компенсацію збитків.

2. Якщо забудовник відмовляється виконувати ваші вимоги, звернутися до суду з позовом про розірвання договору та стягнення коштів і збитків. Суд може визнати недійсними окремі пункти договору, які порушують ваші права.

3. Консультуватися з адвокатом, який спеціалізується на житловому праві, для підготовки документів і представництва ваших інтересів у суді.

Ці кроки допоможуть вам захистити ваші права та отримати компенсацію за завдані збитки.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы