Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з відступним при купівлі-продажі квартири

1
12:48, 20.09.2024
Проблема з відступним при купівлі-продажі квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, вже понад рік тому уклав договір купівлі-продажу квартири з іншою стороною, яка є громадянином іншої країни. У нашому договорі було прямо вказано, що я зобов'язаний виплатити відступне у розмірі 10% від вартості квартири, якщо я відмовлюсь від укладення договору. Протягом року я змінив своє рішення, але не мав змоги виплатити вказану суму, а тому не зміг відмовитись від укладення договору. Тепер мені загрожує судовий позов з боку іншої сторони. Мене цікавить, чи можуть бути мої дії вважатись порушенням договору, якщо я не виконав своє зобов'язання щодо виплати відступного? Які юридичні наслідки можуть випливати з моєї відмови від укладення договору? Чи можу я зараз відмовитись від укладення договору без виплати відступного, якщо немає такої можливості? Чи можуть бути судові санкції за моєю відмовою від укладення договору без виплати відступного, якщо я не маю такої можливості? Чи маю я право вимагати від іншої сторони компенсації за втрачену можливість відмовитись від укладення договору?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з чинним законодавством України, договір купівлі-продажу є двосторонньою цивільно-правовою угодою, яка накладає на сторони певні зобов'язання. Відповідно до статті 525 Цивільного кодексу України (ЦКУ), зобов'язання повинні виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог закону. У вашому випадку, якщо договір передбачає виплату відступного у разі відмови від його укладення, це зобов'язання повинно бути виконано.

Якщо ви не виконали зобов'язання щодо виплати відступного, це може вважатись порушенням договору. Відповідно до статті 611 ЦКУ, у разі порушення зобов'язання можуть застосовуватись такі правові наслідки, як стягнення збитків, неустойка, а також інші види відповідальності, передбачені договором або законом.

Щодо можливості відмови від укладення договору без виплати відступного, варто зазначити, що це залежить від умов конкретного договору. Якщо договір не передбачає можливості відмови від нього без виплати відступного, то така відмова може розглядатися як порушення договору.

Судові санкції можуть бути застосовані у випадку, якщо інша сторона звернеться до суду з вимогою про виконання умов договору або стягнення збитків. Рішення суду залежатиме від обставин справи, наявних доказів та правових позицій сторін.

Що стосується компенсації за втрачену можливість відмовитись від укладення договору, то такий позов може бути складним для обґрунтування, оскільки відповідно до норм ЦКУ, кожна сторона зобов'язана виконувати свої зобов'язання, а можливість відмови від договору без виконання умов, передбачених договором, зазвичай не надає права на компенсацію.

Рекомендується звернутися до адвоката для отримання детальної консультації з урахуванням конкретних обставин вашої справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Течет кровля
23:51, 29.11.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы