Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Приватизація квартири з численними незаконними переплануваннями

1
22:38, 20.09.2024
Приватизація квартири з численними незаконними переплануваннями
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я проживаю в квартирі, яка належить моїм батькам. Батьки померли, і я хочу приватизувати цю квартиру. Проте, протягом багатьох років були проведені численні перепланування і перебудови, які були зроблені без будь-яких дозволів чи координацій. Ці зміни включають перенесення внутрішніх стін, розширення приміщень, установку нових вікон, і навіть додавання нового балкона. Всі ці зміни були зроблені без отримання відповідних дозволів або узгоджень з місцевими органами влади. Які можуть бути юридичні наслідки таких незаконних перепланувань при приватизації? Чи можуть вони бути причиною відмови у приватизації? Чи може бути порушено справу проти мене за незаконну перепланування? Які кроки мені слід зробити, щоб вирішити цю ситуацію?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:56, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, перепланування житлових приміщень без отримання відповідних дозволів може мати певні юридичні наслідки. Зокрема, такі дії можуть бути визнані незаконними, що може вплинути на процес приватизації та подальше використання майна.

1. **Приватизація житла**: Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що для приватизації житла необхідно, щоб об'єкт відповідав будівельним нормам і стандартам. Незаконні перепланування можуть стати причиною відмови у приватизації, оскільки квартира не буде відповідати вимогам, зазначеним у законодавстві.

2. **Легалізація перепланувань**: Для узаконення проведених перепланувань необхідно звернутися до місцевого органу влади, який займається питаннями архітектури та містобудування. Це може включати подання відповідних заяв, проектної документації та, за необхідності, отримання дозволу на вже виконані роботи. Частина 1 статті 376 Цивільного кодексу України передбачає, що самочинно збудоване нерухоме майно може бути визнано власністю особи за рішенням суду, якщо таке будівництво не порушує права інших осіб.

3. **Можливі юридичні наслідки**: Незаконні перепланування можуть призвести до адміністративної відповідальності за статтею 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність за порушення правил будівництва та містобудування. Однак, якщо ви не є ініціатором цих перепланувань, відповідальність за них, як правило, несе особа, яка їх здійснювала.

4. **Рекомендовані дії**:
- Зверніться до спеціаліста з питань нерухомості або юриста для консультації щодо легалізації перепланувань.
- Підготуйте необхідні документи для узаконення змін, які були здійснені в квартирі.
- Розгляньте можливість проведення експертизи для визначення безпечності та відповідності перепланувань існуючим будівельним нормам.
- Якщо узаконити перепланування неможливо, розгляньте варіант приведення квартири у первісний стан.

Дотримання цих кроків допоможе знизити ризики відмови у приватизації та уникнути можливих юридичних наслідків.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Квартира
23:25, 02.09.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы