Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне виселення з квартири: що робити?

1
13:12, 22.09.2024
Незаконне виселення з квартири: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я живу в квартирі, право власності на яку було оформлено на мою матір, яка, на жаль, померла минулого року. Я був її єдиним спадкоємцем і вважав, що все буде просто: я стаю власником квартири. Однак, рік після смерті моєї матері, виявилося, що моя тітка, сестра матері, подала до суду заяву про визнання моєї матері недієздатною з моменту купівлі квартири 5 років тому. Вона стверджує, що моя мати страждала від деменції, що привело до того, що вона не могла розуміти своїх дій при купівлі квартири. Тітка просить суд визнати угоду про купівлю недійсною і передати їй квартиру як ближчому родичу. Я в шоці і не знаю, що робити. Чи може суд визнати угоду про купівлю недійсною після смерті особи, яка купувала квартиру? Які мої права в цій ситуації і що я можу зробити, щоб захистити своє право на квартиру?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:36, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація є складною, але існують певні правові норми, які допоможуть вам захистити свої права. Згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 203, для дійсності правочину необхідним є, щоб особа, яка його вчиняє, мала необхідний обсяг цивільної дієздатності. Якщо вашу матір визнали недієздатною на момент укладення договору купівлі-продажу, це може бути підставою для визнання правочину недійсним.

Однак, визнання особи недієздатною є складним процесом, який вимагає наявності відповідного рішення суду. Стаття 39 Цивільного кодексу України передбачає, що визнання особи недієздатною здійснюється виключно судом на підставі висновку судово-психіатричної експертизи. Після смерті особи визнання її недієздатною стає ще складнішим і потребує особливо вагомих доказів.

Ваші права як спадкоємця захищені статтями 1216-1224 Цивільного кодексу України, які визначають порядок спадкування. Ви маєте право оскаржити заяву тітки в суді, представляючи докази того, що на момент укладення правочину ваша мати була дієздатною. Це можуть бути медичні документи, свідчення свідків, інші докази, що підтверджують її здатність розуміти свої дії.

Ви можете подати заперечення проти позову тітки, а також заяву про визнання вас законним спадкоємцем. Рекомендується звернутися до кваліфікованого адвоката, який зможе надати професійну правову допомогу у вашій справі. Це допоможе вам ефективно захистити свої права на спадщину і квартиру.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы