Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наследство

1
19:05, 02.02.2013
Наследство
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я маю ордер на будинок, який був виданий моєму дiду.В мене є свiдоцтво про смерть i народження дiда з бабою.Я приписаний в цьому будинку,але є мiй батько, який був для них зятьом i не приписаний, i є моя сестра, яка не прописана i не проживає в будинку.Вони хочуть залишити мене без житла, хоча в кожного з них є свой квартири.Як я можу оформити будинок на себе?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:02, 02.02.2013
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Оформлення права власності на будинок може бути досить складним процесом і залежить від кількох факторів, зокрема від наявності заповіту та правовстановлюючих документів на нерухомість.

1. **Спадкування за заповітом або законом**: Згідно з Цивільним кодексом України, право на спадкування майна надається або за заповітом, або за законом (статті 1223-1226 ЦК України). Якщо дід не залишив заповіту, спадкування відбувається за законом. Спадкоємцями першої черги є діти, чоловік/дружина та батьки спадкодавця (стаття 1261 ЦК України). Якщо ваші батьки не є спадкоємцями першої черги, ви можете претендувати на спадщину як онук, якщо ваш батько вже помер або відмовився від спадщини.

2. **Оформлення спадщини**: Якщо ви є законним спадкоємцем, наступним кроком буде подання заяви про прийняття спадщини до нотаріуса за місцем відкриття спадщини (стаття 1269 ЦК України). Це потрібно зробити протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.

3. **Документи**: Вам знадобляться свідоцтво про смерть діда, документи, що підтверджують ваше родинне відношення (свідоцтво про народження), а також документи, що підтверджують право власності діда на цей будинок.

4. **Реєстрація права власності**: Після отримання свідоцтва про право на спадщину, необхідно зареєструвати право власності на будинок у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Це можна зробити через нотаріуса або в Центрі надання адміністративних послуг.

5. **Вирішення спорів**: Якщо виникають конфлікти з іншими претендентами на спадщину, можливо, доведеться вирішувати їх у судовому порядку. В такому випадку рекомендується звернутися за допомогою до адвоката.

Враховуючи складність ситуації, може бути доцільно звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на спадковому праві, для отримання більш детальної інформації та допомоги в оформленні документів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы